אימון עסקי

בחירת יועץ עסקי זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לייעוץ עסקי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז לייעוץ עסקי

עולם העסקים, ובעיקר ניהול עסק, הוא מורכב מאוד, עמוס בסיכונים, צורך לעמוד בלחצים ולבצע החלטות מהותיות, בנוסף, לא כל אחד הוא איש עסקים מצליח באופן טבעי ועובדה זו מפריעה ליזמים ובעלי עסקים רבים מלהתפתח, לצמוח או אפילו לנסות פרויקטים חדשים.

אימון עסקי נועד לספק ליזמים, בעלי עסקים, מנהלים, שכירים וכל אדם שמתעניין בפיתוח כלכלי-עצמי מגוון של כלים ומערכת מיומנויות לקראת הצלחה עסקית ויכולות עסקיות נכונות. מאמן עסקי מעניק יעוץ עסקי כמו יועץ לכל דבר ועניין, אבל הוא גם פסיכולוג, מטפלת, ואפילו אמא אם צריך, וכאן טמון סוד כוחו.

אימון עסקי – מספק לך את הכלים להצליח

התחום של אימון עסקי, במובן שהוא קיים בו היום, הוא תחום חדש יחסית, בשנים האחרונות יש צמיחה משמעותית מאוד בכל היבטי תחום האימון, או קואוצ'ינג שהוא השם הלועזי של התחום, ניתן למצוא מאמנים אישיים, עסקיים, ארגוניים ועוד. כמו כן, קיימים סוגים רבים וגישות שונות של אימון עסקי או אישי וחברות רבות שפועלות בשוק המקומי.

למי אימון עסקי מיועד

כפי שציינו, אימון עסקי הוא רלבנטי ומיועד עבור כל אדם שעוסק בעסקים, שואף לעסוק בעסקים או פשוט מעוניין ללמוד ליישם יכולות עסקיות למיניהן. מטעמים מובנים רוב האנשים שבוחרים לעבור אימון עסקי הם בעלי עסקים ומנהלים פעילים אשר רוצים לפתח את העסק שלהם או את יכולותיהם העסקיות-ניהוליות ולא מצליחים לעשות זאת לבד, מנהלים ואנשי עסקים שלא בטוחים לגבי הדרך העסקית הנכונה ופוחדים לקחת סיכונים עסקיים.

אימון עסקי מקצועי ונכון יהפוך את המנהל או בעל העסק לטוב יותר בעיסוקו, האימון יספק לו כלים שלא היו לו קודם לניהול, תפעול ופיתוח העסק וכן יחדד יכולות בסיסיות שקיימות אך אינן מנותבות כהלכה. מאמן עסקי ילווה את העסק במהלך פעילות לפיתוח עסקי, למשל בעת כתיבת תכנית עסקית עבור עסק חדש.

מהותו של אימון עסקי

אימון עסקי אינו זהה לתהליך של ליווי עסקי בכך שהאימון לא מיועד לפתור בעיה ספציפית או לבחון רעיון עסקי מסוים ברוב המקרים אלא לעבוד עם הלקוח או קבוצת המתאמנים ברמה גבוהה יותר של פיתוח ושכלול יכולות עסקיות וניהוליות. תהליך של אימון עסקי אינו כולל תכניות עסקיות, בדיקת היתכנות ובחינת אפשרויות מימון אלא הוא נועד להפוך את המתאמן לאיש עסקים טוב ומיומן יותר.

אימון עסקי הוא תהליך קצר ברוב המקרים, לא מדובר על טיפול פסיכולוגי שנמשך חודשים רבים או משהו דומה בהיקפו, אלא על מפגשים ממוקדים ותכליתיים יותר. האימון העסקי מסייע ליצור מערכות ערכים עסקיים שחשובים להצלחה ארוכת הטווח, אימון עסקי מפתח את כישורי המנהיגות והניהול של הלקוח, מלמד כיצד לפתח ולנהל עובדים וצוותים, מספק כלים לניהול יעיל ושמתאים לאסטרטגית העסק, ומסייע בהקמת חברה. אימון עסקי מלמד תהליכי קבלת החלטות וכיצד לקבל את ההחלטות הנכונות וגם כיצד לקחת סיכונים. באמצעות אימון עסקי מבוצע תהליך של שיפור יכולות התקשורת של המאומן מול עובדיו ומול גורמים עסקיים אחרים, מספק כלים לביצוע שינויים בעסק – אסטרטגיים וארגוניים.

אפשרויות של אימון עסקי

כאמור, ישנן שיטות וגישות רבות של אימון עסקי ואימון אישי, חלקן פרקטיות מאוד וחלקן גולשות לחומים רוחניים והוליסטיים יותר. האפשרויות שעומדות בפני מנהל או ארגון שמחפש פיתרון של אימון עסקי מגוונות מאוד, בישראל חברות פרטיות רבות שעוסקות באימון עסקי ואישי וכל מתעניין צריך לבחור את שיטת העבודה שהוא הכי מתחבר אליה.

בנוסף, ניתן לבצע אימון עסקי אישי שהוא בצורה של מאמן מקצועי אחד מול לקוח מאומן אחד, שיטה זו אפקטיבית ואינטנסיבית מאוד והיא כמובן היקרה יותר מבין האפשרויות. לחלופין, אפשר להשתתף בסדנאות אימון עסקי שכוללות כמה מתאמנים, מארגונים שונים או כחלק מארגון אחד, באפשרות זו האימון הוא כללי יותר ונוגע לנושאים כללים רבים ופחות מתמקדים בכל משתתף לעומקו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

רישום סימן מסחר

המרכז לייעוץ עסקי

המרכז לייעוץ עסקי מתמחה במתן מידע בתחום ייעוץ עסקי, כל מה שרציתם לדעת על ייעוץ עסקי במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ייעוץ עסקי בחריש

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בקריות

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בגדרה

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן