הלוואות לרכישת רכב

בחירת יועץ עסקי זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לייעוץ עסקי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז לייעוץ עסקי

עם תחילת שנת 2011 ישתנו שוב חוקי המשחק בשוק הליסינג, כאשר התקנות החדשות יכנסו לתוקף והמחזיקים ברכב ליסינג יאלצו להוציא שוב את המחשבונים ולבדוק את כדאיות העסקה. עבור הנהגים שייבחרו ברכישה של רכב חדש עומדת האופציה של קבלת הלוואה למימון רכישת הרכב, סיוע המאפשר לרוכשים לקנות רכב טוב וחדש יותר ללא צורך בהון עצמי גבוה.

שוק מימון הרכב מציע כיום מגוון אפשרויות מימון עבור רכבים, בין יתר הגופים, מציעים הבנקים חברות האשראי וחברות נוספות מגוון רחב של אפשרויות הלוואה. ההלוואות ניתנות במספר מסלולים, כאשר תקופת ההחזר נעה לרוב בין 36-60 חודשים וסכום ההלוואה עשוי להגיע עד ל100% מערכו של הרכב. השורה התחתונה קובעת כי מי שמעוניין בשדרוג הרכב או קניית רכב חדש, יוכל לעשות זאת גם ללא הון התחלתי גבוה.

גופים המעניקים הלוואות לרכישת רכב:

  • הבנקים: הבנקים השונים מציעים מגוון מסלולים לרכישת רכב חדש או משומש. המסלולים השונים מציעים אפשרויות למימון מלא ומימון חלקי של רכישת הרכב. בנק לאומי מציע מסלול למימון 60% משווי הרכב כאשר מועד תחילת החזר ההלוואה מתחיל שלוש שנים לאחר מועד קבלת הכסף ובנוסף מימון של עד ל-80% גם עבור מי שאינו לקוח הבנק. בנק דיסקונט מציע מסלול להחזר תוך 36 חודשים בפריים פלוס 0.3% ומסלול להחזר עד ל-60 חודשים בריבית של פריים פלוס 0.55%.  גם הבנקים האחרים ביניהם, מזרחי טפחות ובנק הפועלים מציעים מגוון אפשרויות לקבלת מימון עבור רכישת רכב. למרות היתרונות השונים בנטילת הלוואה מהבנק בו מחזיק הלקוח את חשבון העובר ושב, רצוי לבצע בדיקה לגבי תנאי הלוואות גם אצל בנקים מתחרים.
  • חברות כרטיסי האשראי: בדומה לשוק ההלוואות המיידיות, חברות האשראי החלו לפעול במרץ גם בתחום המימון לרכב. לקוחות כרטיסי האשראי יכולים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות למימון רכישת הרכבים מכל אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל, ישראכרט, לאומי כארד וכ.א.ל.
  • ליסינג מימוני: חברות הליסינג בישראל מציעות לצרכנים סיוע במימון רכישת רכב חדש בשיטת הליסינג המימוני. הלקוח משלם מקדמה עבור הרכב ואת שאר הסכום משלם בתשלומים במהלך תקופת הליסינג הנמשכת 36 חודשים. במהלך התקופה משלים הלקוח את התשלום המלא עבור הרכב (הריבית כלולה בהחזרי החודשיים). היתרון המשמעותי בשיטה זו היא האפשרות שנותרת בידי הלקוח בסוף תקופת הליסינג למכור את הרכב לחברה בסכום שהוסכם עליו מראש על פי מחירוני הרכב. במידה והלקוח מעוניין בכך הוא יכול לבצע את שוב את התהליך ולקבל בסוף התקופה רכב חדש. כל זאת ללא התעסקות בסידורי הקניה והרכישה של הרכב.
  • חברות למימון רכישת רכב: חברות ביטוח ופיננסים שונות נכנסו במהלך השנים לשוק מימון הרכב ומציעות אף הן מגוון הלוואות במסלולים שונים לרכישת רכב. חברת כלל העוסקת בתחום מימון הרכב ומציעה אשראי חוץ בנקאי לרכישת רכב. בחברה ניתן לקבל הלוואות בסכומים של עד ל-50,000 ₪ ללא שיעבוד הרכב ועד ל-120,000 ₪ עם שיעבוד הרכב. חברה נוספת המציעה מימון היא חברת מימון ישיר מבית חברת ביטוח ישיר. החברה מציעה הלוואות מיידות בשלושה מסלולים שונים, המאפשרים קביעה של שווי המקדמה וכמות ההחזרים החודשית.

איך בוחרים מימון לרכב?

מגוון החברות שמציעות הלוואות לרכישת רכב לא צריכה לבלבל את המעוניינים ברכישת רכב חדש. בדומה לנטילת הלוואות לעסקים או הלוואות רגילות חשוב לבצע סקר שוק מקיף בין החברות השונות ולבחור בהלוואה המתאימה ביותר עבור הרוכש.

לא רק רכב: מימון להקמת עסק – ליסינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

רישום סימן מסחר

המרכז לייעוץ עסקי

המרכז לייעוץ עסקי מתמחה במתן מידע בתחום ייעוץ עסקי, כל מה שרציתם לדעת על ייעוץ עסקי במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ייעוץ עסקי בחריש

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בקריות

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בגדרה

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן