מעריב עסקים – און ליין ועיתונות מודפסת

בחירת יועץ עסקי זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לייעוץ עסקי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז לייעוץ עסקי

מעריב הוא עיתון ותיק, שהחל את דרכו ב-1948 ואף היה העיתון הנפוץ בישראל בעשורים הראשונים שלאחר הקמת המדינה. העיתון מעריב עסקים - און ליין ועיתונות מודפסתעבר לא מעט טלטלות במהלך השנים, כולל מכירה של העיתון, סגירה שלו ולאחר מכן פתיחה מחדש. כיום, תחת השם "מעריב השבוע", הגרסה החינמית הקצרה יותר "מעריב הבוקר", השבועון "סופהשבוע" ומוספים אחרים, מעריב עדיין חי ונושם. הזירה העסקית שבו נחשבת לאחת התוססות בישראל, והיא גם כתובת מצוינת עבור המפרסמים למיניהם.

לפרסם במעריב עסקים או לא לפרסם? זו השאלה!

פרסום במעריב עסקים יכול להוכיח את עצמו כצעד חכם עקב כמה סיבות עיקריות. למרות שסוגיית החשיפה לעיתונות המודפסת נמצאת בסימן שאלה בשנים האחרונות, אין צל של ספק שמדובר בקהל יעד פוטנציאלי רחב במיוחד. על אחת כמה וכמה אם לוקחים בחשבון את השינויים של השנים האחרונות, ובכלל זה הפצת הגרסה המקוצרת של מעריב כחינמון המחולק במקומות רבים בישראל. מעריב עסקים מציע פילוח מגוון מבחינת קהל היעד, כך שאפשר לפנות למכנה משותף רחב יחסית של האוכלוסייה.

עם זאת, אסור לשכוח שהעיתונות הכלכלית מיסודה פונה פעמים רבות לקהל יעד בעל מעמד סוציו-אקונומי גבוה יחסית. המשמעות של כך בפועל היא שקהל היעד הוא בעל מודעות צרכנית ראויה לציון, ופעמים רבות גם עם הרגלי צריכה "משופרים" לעומת האוכלוסייה הממוצעת. המפרסמים מודעה במדור העסקים של מעריב לכן יכולים ליהנות לא רק מחשיפה נאה, אלא גם מ"אחוזי המרה" גבוהים יחסית של המודעה. בהתאם לכך אפשר לראות שחלק מהפרסומים פונים מראש לקהל יעד מהמעמדות הגבוהים יותר בחברה, עם מוצרים דוגמת אפיקי השקעה נחשקים, רכבי יוקרה, טיולים אקזוטיים בחו"ל, ביגוד מפואר וכן הלאה.

קראן עוד על: התאמת השיווק לעסק ולקהל הלקוחות

המטרה: הגדלת החשיפה

קמפיין פרסום לעסק במעריב עסקים, או במעריב כמכלול, כולל בתוכו את היתרונות הטבעיים הנעוצים בפרסום בעיתונות המודפסת. כך למשל מחקרים שונים מצביעים על כך שתשומת הלב של קוראי עיתונים מודפסים נוטה להיות גבוהה יותר מאשר זו של צופי טלוויזיה למשל, שרואים את התכנים תוך כדי ביצוע אלף ואחת פעולות במקביל בחלק מהמקרים. המשמעות היא שהקוראים יכולים להעניק יותר תשומת לב (או אפילו חשיבות) למודעות שהם נתקלים בהן, כך שהן עשויות להיות זכירות פי כמה.

המרחב המודפס מציע מגוון רחב של אפשרויות, כך שניתן לבחור במודעות בעלות פן אינפורמטיבי מובהק, כמו גם במודעות בהן הוויזואליה היא שמשחקת תפקיד. בפרסום בעיתונות המודפסת פוטנציאל להעביר מידע רב לקהל היעד, מה שלא נכון בהכרח בכל אפיק פרסומי (חשבו למשל על תשדיר פרסומת ברדיו, הנמשך לרוב כמה שניות בלבד).

ראו גם: ניהול קמפיין פרסום בעיתונים המרכזיים

אהה, ואל תשכחו גם את זירת מעריב המקוונת באינטרנט

העיתונות המודפסת השתנתה בצורה משמעותית במהלך השנים, כשחלק משמעותי מהשינוי נובע מהכניסה לתמונה ומהעלייה בפופולאריות של האינטרנט. גם במעריב הבינו כי עליהם ליישר קו עם השינוי הזה, כך שכיום פועלים אתר האינטרנט מעריב אונליין והאפליקציה הרשמית של מעריב חדשות. אלו הן חדשות טובות מנקודת המבט של המפרסמים הפוטצניאליים, שיודעים שהם יכולים להרחיב את החשיפה שלהם ולפרסם באופנים שונים בתוך הזירה שמציע מעריב. מדורי העסקים בכל אחת מהפלטפורמות נחשבים למוצלחים במיוחד, כך שאפשר בהחלט להתבסס עליהם מבחינת הפרסום.

חברות הפועלות בשדה המשחק יכולות להציע חבילות משולבות של פרסום במעריב, הלוקחות בחשבון הן את הגרסה המודפסת של העיתון והן את הפעילות שלו בזירה המקוונת יותר. פרסום בדרך זו יכול לאפשר ליהנות מכל העולמות, תוך ניכוס היתרונות של כל צורת פרסום באשר היא. החברות אף מעניקות ייעוץ בנוגע לסוגיות המרכזיות של פרסום המודעה ומתנהלות מול הגופים השונים בשם הלקוחות שלהן.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

ניהול קמפיין פרסום במקומונים

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

רישום סימן מסחר

המרכז לייעוץ עסקי

המרכז לייעוץ עסקי מתמחה במתן מידע בתחום ייעוץ עסקי, כל מה שרציתם לדעת על ייעוץ עסקי במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

כיצד סימני מסחר מגנים על מוניטין העסק שלך?

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ייעוץ עסקי בחריש

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בקריות

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בגדרה

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן