ייעוץ אסטרטגי

בחירת יועץ עסקי זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לייעוץ עסקי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז לייעוץ עסקי

עסקים רבים בנויים על בסיס שירות טוב, מוצר מבוקש ויעיל או רעיון מהפכני ובעל פוטנציאל אדיר, אך באותה מדיה עסקים רבים יכשלו או שאינם מצליחים לעבור רף מסוים בגלל סיבות שונות – סיבות שלעיתים קרובות מאוד מסתכמות השגיאות ניהוליות וראיה/פעולה לא נכונה מבחינה אסטרטגית. ייעוץ אסטרטגי לעסקים נועד לשפר נקודות אלו ולגרום לעסקים שיש להם את הפוטנציאל לצמוח, לשגשג ולהגיע לגבהים חדשים. ייעוץ עסקי זה נועד לעסקים חדשים ויזמים מתחילים בדיוק כפי שהוא נועד לעסקים ותיקים ובעלי עסקים שכל חייהם נמצאים בתחום.

מה היא בכלל אסטרטגיה

אסטרטגיה, מילה מאוד "גדולה" וגבוהה שנהוג לשמוע רבות בהקשרים עסקיים, אך יכול להיות שבעלי עסקים רבים כלל לא מבינים מה המשמעות של אסטרטגיה עסקית וגיבוש אחת כזו. אסטרטגיה מוגדרת כתבנית פעולה שמגדירה יעדים ספציפיים שאליהם העסק שואף להגיע וכמו כן האסטרטגיה כוללת גם את הדרך שבה העסק יגיע ליעדים אלו. האסטרטגיה היא התמונה הכוללת ו"ממבט על" לפעילות העסק, אסטרטגיה מציגה לבעל העסק את התמונה הרחבה והכוללת ולא נכנסת לפרטי פרטים על הביצוע היומיומי של כל פעולה ופעולה.

מי צריך ייעוץ אסטרטגי לעסקים

ייעוץ היא לא מילה גסה, גם לא בעולם העסקים שכולל לעיתים הרבה אגו, העולם העסקי הוא עולם אכזר, מהיר ורחב מאוד מבחינת האפשרויות, הבעיות והמורכבויות שבו. קבלת ייעוץ אסטרטגי לעסקים איננה מיועדת רק לבעלי עסקים או לארגונים אשר נמצאים בקשיים או שנכשלו בדרכם ועל כל בעל עסק להבין זאת. גם עסק מצליח מאוד יכול להצליח יותר ויכול מאוד להיות שהוא מצליח אך אינו מתקדם ובשלב מסוים השוק ישתנה ואם האסטרטגיה העסקית לא תתאים למציאות החדשה הזו אז בשלב זה תגיע תקופת השפל. אך כך ייעוץ אסטרטגי לעסקים מתאים ורלבנטי לעסקים וארגונים רבים:

  • עסקים בהקמה – ייעוץ אסטרטגי יכול למקד את היזמים לגבי ההתנהלות והיעדים הנכונים ולהיות ההבדל בין הצלחה ושרידות בעולם העסקים הקשה לבין כישלון והפסדים כספיים במקרה של הקמת עסק חדש.
  • עסקים שנמצאים בתהליכי צמיחה ופיתוח עסקי – ייעוץ אסטרטגי לעסקים יבנה תכנית על להתנהלות נכונה ויעדים ריאליים ויהווה הגורם המכווין לגבי תהליכי צמיחה נכונים ויעילים שיאפשרו לעסק להגיע ליעדים ולא להתרסק כתוצאה מאסטרטגיה לא נכונה או היעדרה הכליל של אסטרטגיה כלשהי.
  • עסקים מצליחים במציאות של שוק משתנה – להתפתח בצורה נכונה ויעילה, מבחינת מוצרים חדשים, שירותים חדשים, היבטים לוגיסטיים וכדומה.
  • ייעוץ אסטרטגי לעסקים יכול להיות רלבנטי למכולת שכונתית ומשפחתית ועד לרמה של חברות ציבוריות ענקיות.

ייעוץ אסטרטגי לעסקים – ירידה לפרטים

כמו לגבי המילה אסטרטגיה והשימוש בה בעולם העסקים, גם התחום של ייעוץ אסטרטגי שהפך לנושא פופולארי במגזר העסקי הישראלי בשנים האחרונות לעיתים אינו מובן או שהוא כולל בטעות דברים שאינם קשורים אליו מהותית.

קבלת ייעוץ עסקי אסטרטגי יכולה להגיע מידיו של מאמן מוסמך, מה שנקרא "קואוצ'ר", והיא יכולה להגיע מידיה של חברת ייעוץ אשר עובדיה הם כלכלנים ואנשי מקצוע אקדמאים בעלי נגיעה לתחומים ספציפיים – כל עוד הייעוץ הוא נכון, מבוסס על עובדות ונתונים ממשיים ומתרכז בגיבוש אסטרטגיה, לא ממש משנה מי הגורם המייעץ. בעיקר אם התוצאות חיוביות. אך התחום של ייעוץ אסטרטגי לעסקים אינו כולל כל מיני העצמות אישיות, אימונים עסקיים למיניהם, תהליכי ייעוץ עסקי פרטניים לגבי פעולות ספציפיות וכדומה (תחומים חשובים בפני עצמם).

ייעוץ אסטרטגי לעסקים הוא שירות שעליו להיות מותאם אישית לעסק או לארגון עבורו הוא ניתן, מעין גיבוש תפיסת עולם עסקית המבוססת על המציאות, על העתיד הצפוי ועל פעילותו הספציפית של העסק הרלבנטי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

רישום סימן מסחר

המרכז לייעוץ עסקי

המרכז לייעוץ עסקי מתמחה במתן מידע בתחום ייעוץ עסקי, כל מה שרציתם לדעת על ייעוץ עסקי במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ייעוץ עסקי בחריש

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בקריות

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »

ייעוץ עסקי בגדרה

ייעוץ עסקי הוא שירות לעסקים שניתן על ידי יועץ עסקי. במסגרת ייעוץ עסקי ניתן לקבל ליווי אסטרטגי לטווח ארוך או ליווי ממוקד שכולל פתרון בעיות

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן